Prodloužili jsme sběr dat do Aon Benefit Survey 2018!


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Průzkum Aon Benefit Survey mapuje aktuální nabídku benefitů a zaměstnaneckých výhod společností v ČR, a klientům tak poskytuje možnost srovnat svoji nabídku s externím trhem. V loňském roce se zúčastnilo 248 společností v České republice a dalších 119 na Slovensku.

Všechny zúčastněné společnosti obdrží účastnický výstup ZDARMA s celkovými výsledky za Českou republiku.

Odpovědi jsou důvěrné a žádná třetí strana nebude mít přístup k individuálním odpovědím. Výsledky průzkumu budou komunikovány souhrnně, jména zúčastněných společností nebudou zveřejněna.

Jak se zúčastnit?

Vyplňte dotazník kliknutím na tlačítko níže. Pro Váš velký zájem jsme prodloužili sběr dat do 4. května 2018. Vyplnění dotazníku je snadné a zabere Vám přibližně 15 minut.

Průzkum je určený pro HR ředitele, HR manažery a HR specialisty, které zajímají informace o aktuální nabídce benefitů a zaměstnaneckých výhod, které poskytují společnosti působící na českém trhu. Průzkum vyplňuje vždy jedna zodpovědná osoba za každou společnost. 

V případě, že zastřešujete v rámci své HR působnosti Českou republiku i Slovensko, můžete vyplnit dotazník dvakrát – obdržíte tak účastnický výstup zdarma za obě země.

Zúčastněte se Aon Benefit Survey 2018

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zuzana Al Tajjarová
+420 731 471 670
zuzana.altajjarova@aon.com