Zúčastněte se Aon Benefit Survey 2018!


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Průzkum Aon Benefit Survey mapuje aktuální nabídku benefitů a zaměstnaneckých výhod společností v ČR, a klientům tak poskytuje možnost srovnat svoji nabídku s externím trhem. V loňském roce se zúčastnilo 248 společností v České republice a dalších 119 na Slovensku.

Všechny zúčastněné společnosti obdrží účastnický výstup ZDARMA s celkovými výsledky za Českou republiku.

Odpovědi jsou důvěrné a žádná třetí strana nebude mít přístup k individuálním odpovědím. Výsledky průzkumu budou komunikovány souhrnně, jména zúčastněných společností nebudou zveřejněna.

Jak se zúčastnit?

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte dotazník nejpozději do 27. dubna 2018. Vyplnění dotazníku je snadné a zabere Vám přibližně 15 minut.

Průzkum je určený pro HR ředitele, HR manažery a HR specialisty, které zajímají informace o aktuální nabídce benefitů a zaměstnaneckých výhod, které poskytují společnosti působící na českém trhu. Průzkum vyplňuje vždy jedna zodpovědná osoba za každou společnost. 

V případě, že zastřešujete v rámci své HR působnosti Českou republiku i Slovensko, můžete vyplnit dotazník dvakrát – obdržíte tak účastnický výstup zdarma za obě země.

Zúčastněte se Aon Benefit Survey 2018

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zuzana Al Tajjarová
+420 731 471 670
zuzana.altajjarova@aon.com