Workshop Engaging leaders


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Jak se rodí lídr, kterého druzí následují a pod jeho vedením dosahují lepších výsledků? Kdo se takovým lídrem může stát? Jak si stojíte v předpokladech motivujícího lídra Vy?

Probuďte v sobě motivujícího lídra!

Workshop společnosti Aon Hewitt je postaven na koncepci „motivujících lídrů“, vycházející z detailního průzkumu na 284 společnostech a více než 1 400 kvalitativních rozhovorů. Dává účastníkům prostor pro sebereflexi a plán, jak se k profilu motivujících lídrů osobně přiblížit.

Pro koho je workshop určen?

Je hodnotný především pro nové lídry, kteří hledají inspiraci a oporný rámec pro nastavení své role a přístupu k vedení lidí. Pro zkušenější lídry je workshop přínosný hlavně z hlediska sebereflexe, propojení a upevnění předešlých znalostí a zkušeností z praxe a vzájemné výměny zkušeností mezi účastníky.

Představení hlavního lektora

 Ján Debnár pracuje jako HR konzultant v divizi Aon Hewitt, kde se specializuje na téma motivovanosti zaměstnanců. Je součástí týmu, který organizuje renomovanou studii Aon Best Employers pro Českou i Slovenskou republiku a aktivně se podílí na projektech posilujících motivovanost zaměstnanců v našem prostředí. Ján je absolvent Masarykovy univerzity v Brně, je certifikovaným koučem (individuální a týmový koučink) a má dlouholeté zkušenosti i jako facilitátor a trenér. Spoluoorganizoval desítky konferencí, workshopů a seminářů zaměřených na témata z byznysu, rozvoje a vzdělávání. Kromě zkušenosti v korporátním prostředí byl 3 roky členem a lídrem pobočky mezinárodní neziskové organizace a podnikal na Slovensku.

Chci vědět víc!

Workshopy z cyklu Engaging Leaders probíhají v listopadu 2017 v Brně a v Praze.

Více informací a registrace