Kde jste nás možná zahlédli a kde se můžeme potkat


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Již proběhlo…

Na konci srpna proběhla partnerská akce s Klubem zaměstnavatelů v návaznosti na oznámení strategické spolupráce Aon Best Employers a Sodexo Zaměstnavatel roku. Společná událost proběhla v prostorách společnosti Aon na Václavském náměstí a zúčastnilo se jí necelých 40 hostů. Hlavním tématem diskuze byly trendy v HR a zaměstnanecké benefity.

Na konci září proběhla panelová diskuze na téma “Zaměstnanec v digitální ekonomice: Aneb jak jsme připraveni na očekávání (nejen) mladých”, na jejíž organizaci se podílely společnosti CBRE Zasedačka roku a Microsoft. V rámci tohoto setkání vystoupili Jan Debnár, Engagement Practice Manager CZ & SK, Aon, Ondřej Novodvorský, ředitel pro malé a střední společnosti, Microsoft, David Mansfeld, generální ředitel, Johnson & Johnson GS a Erika Vorlová, Head of Human Resources, Innogy. Všichni účastníci diskuze se shodli na tom, že i přes rozvoj a využívání technologií je důležité nezapomínat na lidský přístup a uvědomovat si, že i za technologiemi stojí lidé.


Na jakých akcích nebudeme chybět v následujících měsících?

Říjen

18/10

Business snídaně ve spolupráci s Cut-e na téma “Trendy v online psychometrii, umělá inteligence a chatboti” 

Přijďte si vychutnat pracovní snídani a poznat lépe téma online psychometrie v HR. Pro více informací nebo registraci na akci kontaktujte prosím Jiřího Jambora na emailové adrese jiri.jambor@aon.cz. Kapacita je omezena.

Listopad

13/11 – 14/11 Vystoupení v rámci EVOLVE! Summit 2018 na téma Don’t hire new people, keep the existing ones!” Proč zaměstnanci opouštějí své zaměstnance? Co motivuje generaci miléniálů a v čem se liší od jiných generací? 

22/11

Panelová diskuze na téma “Firemní vězni” ve spolupráci se vzdělávací agenturou Develor

Zaměstnanci, kteří firmu neopouští i přesto, že neříkají pozitivní věci o svém zaměstnavateli a nejsou ani inspirováni dělat něco navíc. Kolik jich je v České republice a jak je vůbec rozeznat?