Průzkum Trendy v HR 2017


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Pokud Vás zajímá, jaké budou strategické priority HR v českých firmách do příštích let, jakou formou a jak často společnosti organizují zaměstnanecké průzkumy, nebo jakým způsobem firmy na českém trhu identifikují a rozvíjejí svoje talentované zaměstnance, je tento průzkum určen právě Vám.

Účast v průzkumu je zdarma. Výměnou za účast v průzkumu obdrží každý účastník po ukončení průzkumu (v lednu roku 2018) závěrečnou zprávu za Českou republiku, shrnující Trendy v HR a také výsledky studie Aon Best Employers. Závěrečná zpráva poskytne kompletní pohled na aktuální trendy v personální práci, motivovanosti a spokojenosti zaměstnanců ve firmách na českém trhu. Ukázka této zprávy je vložena do těla e-mailu.

Průzkum Trendy v HR 2017 bude spuštěn k 1. 2. 2017. (další informace budou k nalezení zde). Do té doby můžete pro přihlášení využít náš kontaktní formulář.

Výsledky průzkumu budou, stejně jako při našich ostatních průzkumech, komunikované souhrnně a jména zúčastněných společností, stejně tak jako jejich individuální výsledky, nebudou nikde zveřejňované. Data budou sloužit pro účely vytvoření publikace o Trendech v HR, spokojenosti a motivovanosti zaměstnanců a odborných prezentací/článků na toto téma. Informace/data o konkrétních společnostech nebudou postoupené žádným dalším stranám mimo Aon.

Vystup_ukazka