Slavnostní večer Aon


Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookEmail to someonePrint this page

Slavnostní předávání ocenění Aon Best Employers Česká republika a Slovensko spojené s vyhlášením výsledků Aon Průzkumu řízení rizik se koná 27. února 2019 v Galerii kavárny Louvre v Praze od 18:30.

Tato akce je určená pro HR ředitele a HR manažery, kteří by se rádi dozvěděli o aktuálních trendech v práci s lidmi, hledají inspiraci od těch nejlepších zaměstnavatelů a chtějí se setkat s podobně naladěnými kolegy z různých odvětví. Dále pro výkonné ředitele a manažery, kteří se zajímají o oblast risk managementu a eliminaci podnikatelských rizik.

Během večera se můžete těšit na:

  • vyhlášení nejlepších zaměstnavatelů České republiky a Slovenska za rok 2018,
  • klíčové závěry loňské studie motivovanosti a spokojenosti zaměstnanců a představení aktuálních trendů v HR,
  • vyhlášení výsledků Průzkumu řízení rizik 2018 organizovaným společností Aon,
  • networking s kolegy z různých odvětví,
  • benefiční aukci pro Centrum Paraple,
  • večerní občerstvení formou rautu a degustaci ginů
  • a živou hudbu.

Počet míst je omezený, svou účast je proto potřeba potvrdit prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně na e-mailové adrese katerina.havlickova@aon.cz, nejpozději do 15. února 2019. 

Bližší informace o akci Vám poskytneme po přihlášení. V případě plné kapacity budou upřednostněny registrace našich klientů a partnerů. Organizátor si vyhrazuje právo dodatečně zamítnout registraci z kapacitních nebo jiných důvodů.

Účast na akci je pro registrované účastníky zdarma.

Dress code: Cocktail Attire

 

 


Slavnostní večer proběhne ve spolupráci s Centrem Paraple.

 

 


Registrační formulář

Name and surname (mandatory) / Jméno a příjmení (povinné)

Company name (mandatory) / Společnost (povinné)

Position in the company (mandatory) / Pozice ve společnosti (povinné)

E-mail address (mandatory) / Váš e-mail (povinné)

Phone number (mandatory) / Telefonní číslo (povinné)

By submitting this form you are creating binding registration at Award Ceremony of Aon Best Employers Czech Republic and Slovakia 2018, which takes place at February 27th 2019 at Gallery Café Louvre, Prague from 18:30. You give further consent to the processing of personal data provided in the sense of Act 101/2000 Coll. You also consent that the photos and/or videos of you taken during the event might be used for marketing and publishing purposes. / Odesláním tohoto formuláře se závazně přihlašujete na slavnostní večer při příležitosti předávání ocenění Aon Best Employers Česká republika & Slovensko 2018 a vyhlášení výsledků Aon Průzkumu řízení rizik 2018, který se koná 27. února 2019 v Galerii kavárny Louvre v Praze od 18:30. Dále souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Aon Central and Eastern Europe, a.s. ve smyslu zákona 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů ve znění pozdějších předpisů a dáváte souhlas s použitím fotografií a videozáznamu z akce pro marketingové účely společnosti Aon Central and Eastern Europe, a.s.

I agree with the above mentioned. / Souhlasím s výše uvedeným a závazně se registruji.